

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich Kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.
„Niech żyją mamy,
niech żyją panie,
niech żyje cały kobiet świat.
I koleżanki w naszym przedszkolu
niech żyją nam 100 lat!”
Z tej okazji 8 marca, w naszej grupie, odbyła się uroczystość. Od samego poranka mogliśmy zauważyć, że nasza sala zamienia się niczym w Kwiecisty Ogród. Nasi Mali Panowie przynosili do sali przepięknie kwiatki, kwiatuszki i bukiety! Gdy już wszyscy się zebraliśmy nasze Dziewczynki usiadły na krzesełkach, a Chłopcy zaśpiewali swoim Koleżankom uroczyste „Sto lat!”, wręczyli piękne kwiatuszki i laurki. Dało się zauważyć małe zawstydzenie wśród Dziewczynek, jednak Chłopcy poprzez przytulenie sprawili, że szybko im to przeszło
W poniedziałek 11 marca kontynuowaliśmy świętowanie i tym razem to Dziewczynki tworzyły prezenciki dla Chłopców. Od samego rana przygotowywały naszym Kociakom krawaty, ozdabiając je, a następnie zawieszały na szyję. Nie zabrakło też hucznego „Sto lat!” na cześć Chłopców. Wielką frajdę sprawiły też kolorowanki, które przyniósł Tymuś swoim kolegom z grupy.
Jeszcze raz chciałybyśmy podziękować naszym Kociakom za kwiatuszki (Michałkowi, Ignasiowi, Dawidkowi, Adasiowi, Tymusiowi), które sprawiły wiele radości Dziewczynkom i Paniom!
„Choć Dzień Chłopaka raz do roku wypada,
gromada Dziewczynek i Pań dziś życzenia składa.
Bądźcie zdrowi i zawsze szczęśliwi,
dla wszystkich naokoło tak życzliwi!”
Panie z Grupy Kotki




















