

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji do naszego przedszkola przyszły dwa pieski ze swoimi opiekunkami. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o życiu piesków. Mogliśmy nawet pogłaskać „Śnieżkę” oraz „Misia”. To było bardzo miłe uczucie.
Kochane zwierzątka na całym świecie- życzymy wam ciepła, miłości i zawsze coś pysznego do schrupania!
Dzieci z grupy „Biedronki”



















