

Co roku, 14 listopada, obchodzony jest Światowy Dzień Seniora. W tym roku Kotki włączyły się w piękną akcję „Herbatka dla Seniora”, która miała na celu zwrócenie uwagi na potrzeby osób starszych, chorych i samotnych. Przedszkolaki wraz z rodzicami przynosiły do przedszkola różnego rodzaju herbaty. Po zakończeniu zbiórki, wszyscy wytrwale pomagali w segregowaniu i pakowaniu herbat.
Dodatkowo, chcąc docenić wszystkich Seniorów, Kociaki wykonały prawie sto kartek. Każdy przedszkolak z zaangażowaniem ozdabiał je używając kredek, mazaków i oczywiście kochane przez wszystkich naklejki. Możemy zagwarantować, że każda kartka była jedyna w swoim rodzaju i wykonana prosto z serca! Dopełnieniem stały się podziękowania, które znalazły się w środku – krótkie, ale jakże ważne:
„Dziękujemy za to, że jesteś,
że tworzysz niepowtarzalną społeczność
zasługującą na szacunek i podziw”.
To była fantastyczna akcja, która uświadomiła nam wszystkim jak ważni są Seniorzy w naszym społeczeństwie. Dzięki chęci niesienia pomocy i zaangażowaniu Rodziców i Dzieci z grupy Kotki udało nam się zebrać łącznie 43 opakowania herbat, które będą umilać Seniorom długie, jesienno-zimowe wieczory. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim włączającym się w akcję za otwartość serca! Pamiętajmy dobro zawsze wraca! 🙂
Panie z grupy Kotki

























