

Podsumowaniem akcji „Herbatka dla Seniora” stała się wizyta dzieci z grupy Kotki w Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku. Spotkanie to miało miejsce w piątek 15 listopada. W pierwszej kolejności dzieci zaprezentowały, wszystkim zebranym, kilka piosenek, których się nauczyli – nie zabrakło piosenek o Polsce, czy jesieni. Każda piosenka została nagrodzona brawami, co dodawało jeszcze więcej odwagi przedszkolakom. Później Kotki przekazały uzbierane herbatki na ręce pani Prezes, która obiecała, że przekaże je podopiecznym. Przysłowiową „wisienką na torcie” okazały się własnoręcznie wykonane przez dzieci kartki. W oczach zebranych Seniorów pojawiały się łzy wzruszenia, co było dla nas niezwykłym dowodem, że mimo wszystko warto pomagać innym.
Dziękujemy wszystkim podopiecznym i pracownikom Białostockiego Domu Pomocy Społecznej za miłe powitanie, ugoszczenie nas ciasteczkami i pysznym sokiem oraz podarowanie własnoręcznie wykonanej miseczki. Radość oraz łzy wzruszenia w Waszych oczach, były dla nas największym podziękowaniem.
Podziękowania kierujemy również w stronę pani Agnieszki Sobańskiej, mamy Ani, za dostarczenie paczki z herbatkami do Domu Pomocy Społecznej. To niewątpliwie przyspieszyło i ułatwiło nam dotarcie na miejsce. Dziękujemy!
Małe i Duże Kotki





















