

Bale karnawałowe zawsze wzbudzają wśród dzieci dużo emocji. Wiąże się to oczywiście z możliwością zaprezentowania, co roku innych przebrań karnawałowych oraz wspaniałą zabawą z przedszkolnymi przyjaciółmi. Misiaki nie są więc w tym odosobnione, one również z wielką niecierpliwością czekały na tegoroczny bal. A kiedy nadszedł, to w naszej sali zamiast Misiaków pojawiły się piękne Elzy, księżniczki, Myszka Miki, zawitał do nas również Harry Potter, smok, niejeden Spider – Man, Cheis, Pikachu i jak się okazało nie mogło również zabraknąć japońskiego Wojownika. Po dokładnym obejrzeniu strojów, rekwizytów i poznaniu możliwości naszych wszystkich karnawałowych bohaterów, w doskonałych humorach powędrowaliśmy na salę gimnastyczną, aby tam pobawić się przy wesołych karnawałowych rytmach. Obejrzyjcie zdjęcia i sami oceńcie, jak bawiły się Misiaki.
Dziękujemy Wszystkim rodzicom za przygotowanie dzieciom strojów karnawałowych, dzięki Wam, zabawa karnawałowa była sto razy ciekawsza i bardziej ekscytująca. Do następnego balu……….
Misiowe panie

























