

27 maja hucznie obchodziliśmy urodziny wszystkich dzieci z naszej grupy. Niektórzy z nas mają trzy, a inni już cztery latka. Wiek nie ma dla nas większego znaczenia, ale imprezki urodzinowe wprost uwielbiamy. Urodzinki świętowaliśmy w sali zabaw „Fikołki” – w Galerii Alfa. Przecież uwielbiamy fikać, pokonywać labirynty i tory przeszkód oraz zjeżdżać ze zjeżdżalni. Bawiliśmy się bardzo wesoło, a naszą radość widać na uśmiechniętych buziach. Słodkie gofry smakowały wyśmienicie, a po powrocie do przedszkola czekały na nas urodzinowe upominki.
Wszystkiego najlepszego kochane koleżanki i koledzy! Zdrowia, radości i wspaniałych zabaw każdego dnia!
Dzieci z grupy „Biedronki”

























