

W tym roku naszym Kochanych Babciom i Dziadkom z okazji ich święta w ramach przedstawienia, przygotowaliśmy „Opowieść o Bożym Narodzeniu” czyli Jasełka. Pisaliśmy już o nich w poprzedniej relacji. Możemy tylko wspomnieć, że nasi Dostojni Goście oglądali to przedstawienie z ogromnym wzruszeniem. Oczy każdego z gości były skupione na podziwianiu zarówno swego wnuka jak i wszystkich pozostałych, bo to przecież praca całej grupy. Po tkliwych, ale i momentami zabawnych Jasełkach, życząc Gościom „Smacznego” przy słodkim stole, w wiadomym celu udaliśmy się do naszej garderoby. Po kwadransie byliśmy już z powrotem, by wyśpiewać i wypowiedzieć gościom najpiękniejsze życzenia oraz skierować słowa podziękowania za wszystko co od nich otrzymujemy. Podziękowania płynęły prosto z naszych serduszek. Dziękowaliśmy za rosołki, wspólne wycieczki, majsterkowanie, pyszne deserki i ciasteczka, wędkowanie, rozpieszczanie… jednym słowem za wszystko, czego wnuczęta potrzebują i co im sprawia radość. Zwieńczeniem naszego spotkania oprócz wręczonych upominków była również możliwość uwiecznienia tego dnia w „Foto- Budce”. Zapewne będzie to miła pamiątka, zwłaszcza, że było to już nasze ostatnie spotkanie w tym gronie. Już dziś żałujemy, bo Bać i Dziadków, pełnych ciepła i wdzięczności oraz ogromu ciepłych słów, które od czterech lat do nas kierowali, będzie nam bardzo brakowało.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom
za sfinansowanie słodkiego poczęstunku
naszym Gościom
Pani Oli –
dziękujemy za pełnienie roli fotografa
„Myszkowe” Wnuczęta

























