„SÓWKI” NA TROPIE ZDROWIA
Nowy rok szkolny rozpoczął się w naszej grupie niezwykle intensywnie. Już we wrześniu postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia i udać się na wycieczkę do gospodarstwa Pani Justyny i Pana Kamila – rodziców Igi – mieszczącego się…











