„MYSZKI ZDROWE ZĄBKI MAJĄ, BO O NIE DBAJĄ!” – SPOTKANIE EDUKACYJNE Z MAMĄ ANTOSIA
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce – mamie Antosia B. – za poświęcony czas oraz przeprowadzenie ciekawych i wartościowych zajęć edukacyjnych dotyczących zawodu stomatologa, a także zdrowia i prawidłowej higieny jamy ustnej. Dziękujemy za zaangażowanie, przekazaną wiedzę…











