Jestem sobie przedszkolakiem… Nasze dzielne Biedronki chodzą do przedszkola od września. Jest to dla nich zupełnie nowa przygoda a one z ciekawością odkrywają przedszkolne tajemnice. Dlatego tez wspólnie świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Były tańce, zabawy przy muzyce a nawet upominki 🙂
Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. AkceptujęCzytaj więcej