

Chociaż jesteśmy jeszcze „maluszkami”, to z każdym dniem coraz chętniej przychodzimy do przedszkola. A tam bawimy się wesoło, mamy nowe koleżanki i kolegów, a panie zapraszają nas codziennie do odkrywania i poznawania świata.
Potrafimy już malować farbami, tworzyć zbiory, uczymy się nazywać kolory. Dowiedzieliśmy się dlaczego powinniśmy jeść warzywa i owoce. Poznaliśmy też wiele ciekawostek przyrodniczych o zwierzątkach. Potrafimy nawet rozróżniać niektóre liście i drzewa z których pochodzą.
Lubimy jesienne zabawy. Popatrzcie….
Dzieci z grupy „Biedronki”























