

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że gry planszowe i łamigłówki mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci i są doskonałą alternatywą dla wszechobecnych komputerów, tabletów i komórek. Misiaki w swojej sali mają bogato wyposażony kącik gier i przyzwyczaiły się w wolnych chwilach z niego korzystać. Chętnie grają w gry planszowe i dywanowe z kostką, w „Piotrusia”, w „Kółko i krzyżyk”, warcaby, a nieliczni nawet w szachy. Pasjonują się systemem edukacyjnym Pomyśl Ułóż Sprawdź, znanym pod nazwą PUS. Te zainteresowania Misiaków sprawiły, że w naszej grupie powstał Klub Gier i Łamigłówek. Ostatnio dołączyli do niego wspaniali sprzymierzeńcy wszystkich naszych projektów – rodzice Troskliwych Misiów. Bardzo licznie przybyli na spotkanie klubu i udowodnili, że mimo wielu obowiązków zawsze znajdą czas dla swego dziecka. Po minach dorosłych widać było, że wspólnie spędzone chwile uszczęśliwiły nie tylko dzieci, ale także ich.
Rodzice Misiaków, dziękujemy, że z takim entuzjazmem dołączyliście do Klubu Gier i Łamigłówek i pokazaliście, że są one wspaniałą formą spędzania czasu wolnego z dziećmi. Wkrótce drugie takie spotkanie, podczas którego będziecie mogli zaprezentować ulubioną grę, z której korzystacie w domu.
Misiowe panie




























