

Pewnego dnia Panna Dynieczka wielki bal wyprawiła
I wszystkie Myszeczki serdecznie zaprosiła.
Bawiliśmy się świetnie – Drodzy Czytelnicy zobaczcie z resztą sami
Ze wspaniałej zabawy przygotowaliśmy poniższą galerię ze zdjęciami 🙂
„Myszkowi” Rodzice!
Bardzo serdecznie dziękujemy
za pomoc w organizacji imprezy grupowej
ph.: „Bal u Dyni” – czyli święto Dyni na wesoło
i przygotowanie dzieciom wspaniałych „dyniowych” przebrań! 🙂
Równie serdeczne podziękowania
składamy mamusiom: Małgosi, Adasia i Antosia
za przygotowanie Myszkom słodkich upominków
– sprawiły one dzieciakom mnóstwo radości! 🙂
Myszki wraz z Paniami
































