

We wtorek (12 listopada) Kotki miały okazję gościć kilku absolwentów z grupy Biedronki. Dzieci przygotowując się do koncertu muzycznego na fletach, postanowiły zrobić próbę generalną grając naszym Kociakom. Do zespołu gościnnie dołączył też nasz dzielny Kotek – Antoś, który korzystając z prób swojej starszej siostry Hani, także nauczył się grać przygotowany utwór. Mamy nadzieję, że koncert należał do udanych!
Podziękowania kierujemy w stronę Pani Agnieszki Bycul za propozycję interesującego spotkania oraz urozmaicenie tego popołudnia wizytą pierwszoklasistów 🙂
Grupa Kotki












