

„Przyjaciel to jest wyjątkowy ktoś wśród ludzi,
ten, kto ma przyjaciela, nigdy się nie nudzi.
Z nim rozmowa na pewno przyjemność Ci sprawi,
gdyż to samo was smuci i to samo bawi.
Przyjaciel, kiedy trzeba na pewno pomoże.
Z nim pójdziesz pograć w piłkę, pobiegasz na dworze.
Albo spotkasz się w domu, kiedy wiatr i słota.
Bo prawdziwy przyjaciel jest na wagę złota.”
(B. Koronkiewicz)
Dzień Przyjaźni Myszki spędziły tak, jak wszystkie dzieciaki lubią najbardziej, czyli bawiąc się wesoło w towarzystwie swoich ulubionych koleżanek i kolegów 🙂
Nie zabrakło wspólnych zabaw taneczno-ruchowych, rozwijających koncentrację uwagi, orientację przestrzenną, spostrzegawczość, szybkość reakcji oraz wiele, wiele innych cennych umiejętności.
Oprócz wspaniałej zabawy tego dnia w naszej grupie można było dostrzec piękne gesty życzliwości względem siebie nawzajem, ogromne wsparcie w zabawie i prawdziwą dziecięcą radość ze wspólnie spędzonego czasu z przyjaciółmi. Serdeczne przytulasy, miłe słówka, z zaangażowaniem przygotowane medale „Myszkowego Przyjaciela” oraz tak przepięknie i bardzo starannie wykonane karteczki przyjaźni sprawiły, że ten dzień na dłuuuuugo pozostanie w naszej pamięci! 🙂
Brawo Myszaki – jesteśmy z Was bardzo dumne – bo doskonale wiecie, jaki powinien być prawdziwy przyjaciel. Pielęgnujcie swoje pierwsze przyjaźnie, aby były silne i nierozerwalne. Trzymamy mocno kciuki, aby przetrwały one do końca świata, a nawet o jeden dzień dłużej – bo nie ma przecież w życiu nic cenniejszego niż prawdziwa przyjaźń 🙂
Z okazji Dnia Przyjaźni czekała Myszaki jeszcze jedna niespodzianka! Z ogromnym zaciekawieniem wyruszyły one w podróż do Czerwonej Krainy w Sali Doświadczania Świata. Wszystko było tak bardzo interesujące i atrakcyjne, że na pewno z wielką chęcią wrócimy tam nie raz. Już nie możemy się doczekać…
Serdecznie dziękujemy Paniom z grup Słoneczka za zaproszenie, przygotowanie oraz możliwość odkrywania Czerwonej Krainy! Było SUPER 🙂
Myszki i Myszkowe Panie 🙂



































