

W bieżącym roku szkolnym uczestniczyliśmy w Projekcie Akademia Chóralna „Śpiewająca Polska”. Do przedszkola przychodziła pani Iza – dyrygent i uczyła nas śpiewu. Należeliśmy do chóru „Tęczowe śpiewaki”.
W maju wystąpiliśmy na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej biorąc udział w koncercie chórów „Muzyka w moim sercu”. Było to dla nas nowe wyzwanie, ale poradziliśmy znakomicie. Przez chwilę poczuliśmy się jak prawdziwi artyści. Tym bardziej, że wśród publiczności widzieliśmy naszych rodziców. Może kiedyś, ktoś z naszej grupy powróci na sceną opery jako znany muzyk 🙂
Życzymy rozwijania talentów i powodzenia!
Dzieci i panie z grupy „Biedroneczki”










