

Misiaki wielkanocne przygotowania rozpoczęły od stworzenia, wspólnie z rodzicami kolorowej i wesołej galerii, w której jak okiem sięgnąć królują wielkanocne, żółciutkie kurczaczki i pisanki. A że Misiowe Rodzinki moc pomysłów w głowach mają, to i efekt jest rewelacyjny.
Dziękujemy wszystkim Misiowym Rodzinkom za wzięcie udziału w naszej wielkanocnej, plastycznej zabawie. Ogromnie nas cieszy, że mimo swoich obowiązków, znaleźliście Państwo czas, by usiąść na małym krzesełku i wspólnie z dziećmi zagłębić się w plastycznym działaniu, których efekty witają nas na wejściu do przedszkola i sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na ustach.
Dziękujemy
Misiowe panie

























